جابجایی اسلاید

اعمال راهنمای طراحی بچه ها

همه والدین دوست دارند کودکی خوش تیپ، شیک پوش و جذاب داشته باشند. آنها همواره به دنبال تهیه لباس‌های مناسب برای کودکان خود می‌باشند. و همچنین به دنبال ایده‌هایی برای ایجاد استایلی شیک، مناسب و منحصر به فرد برای کودک خود می‌باشند. در این مقاله قصد داریم ایده‌های بسیار مناسب برای شیک پوشی کودکان را به شما ارائه دهیم. تا از این طریق، رازهایشیک پوشی کودکان را بدانید و برای کودکانتان لباس‌های مناسب و جذاب انتخاب کنید.

 نظافت در شیک پوشی کودکان

یکی از مهمترین اصول در شیک پوشی کودکان، نظافت می‌باشد. به عبارت دیگر نظافت شرط اول زیبا بودن است. این اصل کوچک و بزرگ نداشته و برای همه افراد یکسان می‌باشد. برای آنکه یک استایل عالی برای فرزند خود به وجود آورید، بهتر است ابتدا به نظافت او اهمیت دهید. یاد دادن حمام کردن، شستن دست و صورت، مسواک زدن، تمیز نگه داشتن ناخن‌ها و… به کودکان، همگی از مواردی می‌باشد که به نظافت او منجر می‌شود. سعی کنید کودک خود را مقید کنید که به نظافت شخصی خود اهمیت داده و هر روز به آن رسیدگی کند. به کمک این اصل گام مهم و بزرگی در شیک پوشی کودکان خود برداشته‌اید.

 استفاده از رنگ‌های شاد و جذاب برای شیک پوشی کودکان

لباس کودکان خود را با وسواس و دقت بیشتری انتخاب کنید. به این نکته توجه داشته باشید که رنگ لباس بالاتنه با رنگ پوشاک پایین تنه هماهنگی، تناسب و هارمونی مناسبی داشته باشد. سعی کنید از رنگ‌های شاد برای شیک پوشی کودکان استفاده کنید.

رنگ‌های متضاد، مکمل یکدیگر می‌باشند و باعث ایجاد جذابیت در استایل کودک دلبندتان می‌شود. برای مثال می‌توانید از ترکیبات رنگی جالب مانند آبی سیر و خردلی استفاده کنید.

همچنین لباس‌هایی که به عنوان رنگ‌های مجاور در چرخه رنگی گرفته‌اند نیز، می‌توانند آرامش بخش بوده و به شیک پوشی کودکان شما منجر شود.

مدل مو در شیک پوشی

اصل مهم در مدل مو ایجاد سادگی می‌باشد. امروزه مدل مو های عجیبی بر سر کودکان می‌بینیم. مانند مدل موی خروسی و این قبیل موارد. این ها گزینه مناسبی برای مدل موی کودکان نمی‌باشد. موی کودکان به خودی خود بسیار زیبا می‌باشد و به مدل‌های عجیب و غریب مورد نیاز نیست. سادگی بهترین مدل مو برای پسر بچه‌ها می‌باشد. برای دختران هم موهای کمی بلند و ساده توصیه می‌شود. البته باید توجه داشته باشید که موی کودکانتان آنقدر ای بلند نباشد، که از رشد آن جلوگیری کند.

شیک پوشی کودکان

 جزئیات بیشتر برای شیک پوشی کودکان

  •  لوازم جانبی و اکسسوری هایی مانند کلاه، بند کفش و.. می‌توانند در شیک پوشی کودکان نقش بسیار مهمی داشته باشند. سعی کنید برای کودکان خود از لوازم جانبی جدید استفاده کنید و از تجربه‌های تازه و ناآشنا نترسید. به عبارت دیگر سعی کنید گزینه‌های متفاوت را انتخاب کنید.
  •  هنگامی که به تن کودکان خود لباس‌های طرح دار می‌پوشانید، سعی کنید در کنار آن از لوازم جانبی یکدست استفاده کنید. در این صورت به شیک پوشی کودکان خود کمک می‌کنید. همچنین از این طریق به چشمان بیننده آرامش می‌دهید.
  •  لباس‌های سال‌های گذشته که برای کودکانتان کوچک شده‌اند را به کودکان خود نپوشانید. زیرا اندام کودکان با پوشیدن این لباس‌های قدیمی، نافرم و زشت نشان داده می‌شود. به همین دلیل اعتماد به نفس کودک شما کاهش می‌یابد.

 

ممنون از این که تا انتهای مقاله همراه مجله فروشگاهی هپی لند بودید. امیدواریم از مطالب و ایده‌های گفته شده نهایت استفاده را ببرید. همچنین می‌توانید با مراجعه به مقالاتی که لینک آن‌ها در زیر آمده است، اطلاعات مفیدی در زمینه استایل کودکانتان به دست آورید.